Full 1
„Salon of Inspiration to zarazem bardzo otwarte i bardzo intymne wydarzenie. Nawiązuje się tutaj autentyczne, głębokie relacje, rozmawiając o sprawach kompleksowych, trudnych i potrzebnych. Nigdy nie zapomnę swojego pierwszego doświadczenia salonu, podczas którego toczyliśmy dyskusje o przyszłości, której jeszcze nie widać. Była to autentyczna, szczera rozmowa. Przy nawale wykładów, konferencji i debat, dialog taki jak ten w Salonie, rzadko się zdarza.”
prof. ALK dr hab Aleksandra Przegalińska-Skierkowska, prorektorka Akademia Leona Koźmińskiego
Full 1
Full 2
„Wolna myśl, ciekawa rozmowa, świetna atmosfera i możliwość spotkania ludzi, których gdzie indziej, by się nie spotkało - to cechy charakterystyczne Salon of Inspiration. Istotną wartością jest także to, że do refleksji nad światem zapraszani są tam ludzie o skrajnie niekiedy odmiennych zainteresowaniach i zajęciach. Warto wspierać, bo to zupełnie niezwykła inicjatywa na trudne czasy.”
Tomasz Terlikowski - dziennikarz, filozof, publicysta, pisarz i działacz katolicki
Full 2
Full 3
„Minęło już kilka dnia, a nadal brzmią mi w uszach poruszające, osobiste i przepełnione mądrością wypowiedzi uczestniczących w spotkaniu… nasza społeczność była tak dobrana, że nie znając się w większości, byliśmy sobie bliscy… zważywszy, że tematem były wymiary samotności - znaczące doświadczenie łączności… Spotkanie było zarazem spontaniczne i profesjonalnie zrealizowane, dziękuję.”
Jacek Santorski - Psycholog biznesu, przedsiębiorca, prowadzi Akademię Psychologii Przywództwa
Full 3
previous arrow
next arrow