INTRO

Jesteśmy świadkami ogromnych zmian cywilizacyjnych które wstrząsają podstawami naszego społeczno-kulturowego oraz ekonomicznego współżycia, jak i redefinicji naszych wartości. Wspólnie zastanawiamy się jaki będzie, ale przede wszystkim, jak będzie wyglądał nasz świat? Wczoraj, dzisiaj i jutro.

FORMAT

Salon of Inspiration to format debaty dla ściśle wyselekcjonowanego grona osób poszukujących unikalnych tematów, ale również miejsce inspiracji z dala od głównego nurtu oraz przestrzeń dla ponadbranżowych kontaktów.

CEL

Fundamentem intelektualnym naszych Salonów jak i docelowym produktem projektu jest książką łącząca rezultaty spotkań w kontekście aktualnych wyzwań oraz wydanie, kolportaż i promocja książki pt: „KONDYCJA CZŁOWIECZEŃSTWA na początku XXI wieku.”

GRUPA DOCELOWA

Nasza baza danych obejmuje ponad 1000 starannie wyselekcjonowanych Kobiet i Mężczyzn z biznesu, kultury, nauki, mediów, administracji i NGOs.

CEL PROJEKTU

Fundamentem intelektualnym naszych Salonów jak i docelowym produktem projektu jest książką łącząca rezultaty spotkań w kontekście aktualnych wyzwań poprzez organizację dziesięciu interdyscyplinarnych debat oraz wydanie, kolportaż i promocja książki pt: „KONDYCJA CZŁOWIECZEŃSTWA na początku XXI wieku.”

Privacy Preference Center